ANASAYFA
HAKKIMIZDA
BELGELERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
VİDEOLAR
E-KATALOG
ÜRETİM
İLETİŞİM
BLOG
location_onOSB AŞIKPAŞA CAD. NO : 18 KIRŞEHİR
phone 0 554 124 23 27
facebook
youtube
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDACNT MAKİNA

ÇNT Gıda  Makineleri önce aile şirketi olarak başladığı ticari hayatına  piyasaların genişlemesi ve müşterilerin memnuniyeti sonucunda makine siparişlerini karşılamak ve daha yaygın bir hizmet ağı kurmak adına CNC teklonoji makineleri ile üretim sayımızı en üst seviyeye taşımış olduk. Kurulduğumuz andan itibaren sadece CNT Makinaları alanında makineler ürettiğimiz ve kalitemizin karşılığını kısa sürede aldığımız için müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz ve değişen çevre koşullarını ve teknolojik gelişmeleri takip ederek makine parkurumuzu genişletmeye çalışıyoruz.
 

CNT Gıda Makineleri olarak başlıca ürettiğimiz makineleri; Flowpack Yatay Ambalaj Paketleme , Lokum, Helva , Pişmaniye , Öğütücü Değirmenler  ve Susam işleme makinaları olarak sıralayabiliriz. Tüm gıda makinelerimizin tasarımı bünyemizdeki mühendisler tarafından özenle hazırlanmaktadır. Kendi alanlarında uzman mühendis kadromuz ile gıda makinelerinin tüm teknolojik ve hijyenik yeterliliğe sahip olması en temel amacımızdır.
 

Üretmiş olduğumuz gıda makinelerin %80'ını ihracat yaparak dış piyasaya, %20'ını iç piyasaya sunmaktayız. İhracat yaptığımız ülkeler arasında başta

Amerika,Almanya,İsrail,Katar,Kuwait,Fransa,Cezayir,Suriye, İran, Iran, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuzey Kıbrıs, Mısır, Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Sırbistan ve İsviçre yer almaktadır.

CNT MAKİNA
Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alabilmek İçin İletişim Formumuzu Doldurabilirsiniz
 
ONLINE DESTEK İÇİN TIKLAYINIZ